O nas - poznajmy się

Relax Records to wytwórnia muzyczna i Impresariat Artystyczny z siedzibą w Tarnowskich Górach. Obszarem naszego działania jest nie tylko Polska, ale także inne kraje świata.

Zajmujemy się szeroko pojętą promocją zespołów muzycznych, począwszy od nagrania płyty, dystrybucji w Internecie (144 kraje świata) i sklepach muzycznych, aż po promocję w mediach lokalnych i ogólnopolskich oraz organizację koncertów.

Współpracujemy z wieloma artystami z Polski i zagranicy, m.in. Czech, Słowacji, Ukrainy, Niemiec , Holandii, Wielkiej Brytanii, Włoch. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wykonawców muzyki dance, eurodance, disco-polo, pop, rock oraz artystów lat 80/90tych. Szukamy również nowych talentów i wspomagamy rozwój kariery w branży muzycznej. Doskonale wiemy, jak trudno jest się dzisiaj wybić na muzycznej scenie- my staramy się pomóc stawiać pierwsze kroki w show- biznesie.

Współpracujemy m.in. z Ewą Farną, Eweliną Lisowską, zespołem Feel, Oberschlesien, Volver, Dodą, Kobranocką, The Dreamers. Z zagranicznych artystów realizujemy koncerty takich gwiazd jak: Samantha Fox, dr Alban, CC Catch, Alexia, Lian Ross, Culture Beat, Haddaway, Captain Jack, Captain Hollywood, Twenty 4 Seven, La Bouche, Mr. President, Gazebo, Francesco Napoli, Fancy, Haddaway, Bananrama, Eiffel 65, Sandra, Corona, Vengaboys, Loona, Ryan Paris i Lou Bega.